Thesera nedir?

Thesera Polidioksan ( PDO ) adı verilen ip materyalinin iğne kullanılmadan cilde uygulanmasını sağlayan bir Cilt Gençleştirme sistemidir.

Servetim Skin Care House’da Thesera iğnesiz ip teknolojisi ile anti-aging, gençleşme sistemleri danışanlara uygulanmaktadır.

PDO; tıpta iç organ ameliyatlarında yıllardır güvenle kullanılan bir dikiş materyalidir. PDO nın cilt üzerinde olan pozitif etkileri en üst düzeye çıkarmak üzere yapılan AR-GE çalışmaları sonucunda MR Innovation tarafından NANO TEKNOLOJİ‘ye sahip THESERA ortaya çıkmıştır.

Servetim Skin Care House danışanları THESERA ile zamanı geriye sarmaktadır.

Thesera Nasıl Etki Eder?

Cilde 4 aşamada uygulanır. Her aşamanın bir diğerine hazırlık ve birbirini tamamlama gibi fonksiyonları vardır.

1.TDN Tünel Sistem: Glikolik asitten oluşan solüsyon cilt yüzeyinde temizlik yapar. Salisilik asit ve Laktik asit TDN teknolojisi ile kapsüllenir. Bu temizlik ve kapsüllenme teknolojisi ciltte PDO aktivasyonuna destek olur.

2.PDO Aktivasyonu : İp şeklindeki PDO materyali özel bir solüsyon ile eritilir. PDO aktif hale gelir. Cilde bir maske gibi sürülür.

3.Hyaluronik Maske : Hyaluronik asit ve Asetil Kekzapeptit-8’den oluşan maske cilt yapılanmasına ve PDO aktivasyonuna yardımcı olur.

4.Lifting Maske : Lifting Maske PDO nun cilt üzerindeki etkilerine katkı sağlarken kendi başına da ciltte başlattığı yenilenme ile ciltte sıkılaşma ve lifting etkisinin artmasına yardımcı olur.


Servetim Skincare House’un sunduğu tüm hizmetler için lütfen HİZMETLERİMİZ sayfasını ziyaret ediniz.

Bugüne kadar yaptıklarımız için ise BİZ NELER YAPTIK sayfasını ziyaret ediniz.

Adresimiz:

Yenimahalle Nişangah caddesi 54 Anadolu Hisarı Beykoz İstanbul
Telefon: 0532 421 01 42