Klasik Cilt Bakımı / Bakım derin temizleme ile başlar. Gerekirse buhar ve ozon uygulaması yapılır, siyah noktalar ve ciltteki pürüzler temizlenir. Akabinde gözeneklerin içinde biriken sebum ve kirlerin arınması için enzim peeling uygulanır. Arınmış ve nefes alan cilde yoğun aktiflerin bulunduğu Blue Corset maskesi için cilt hazırdır. Maskeden sonra cilt masajı ile bakım sonlandırılır . Klasik Cilt bakımı, cilt durumuna göre 60 ile 90 dakika süren aylık cilt bakımıdır.

Face Contouring bakım / 90 dk / Cildin ihtiyacına göre aktif madde iletiminin yapıldığı, termoaktif olan, soğurken donan, yüzü askıya alan özel maske uygulaması ile Yüz konturlarını belirleyen Anti Aging bakımdır.

Collagen Bakımı / 90 dk / Cildin ihtiyacına göre farklı adımlar uygulanır. Her bakım temizleme ile başlar, akabinde Enzim peeling ile derin temizleme yapılır. Olgun ciltlerin gevşemiş kaslarını uyandırmak ve uyarmak için uzmanın el becerisiyle derin doku masajı yapılır.Bu masaj aynı zamanda kan dolaşımını harekete geçirerek aktif madde emilimini optimum seviyeye çıkarır. Bakımın en önemli adımı Hyalüronik asit ve sıvı kolajen içeren jel maske uygulamasıdır. Anti-aging özelliği olan bu maskenin bekleme süresinin sonunda uygulama biter.

GABİ Express Lifting ve Detox bakımı / 30 dk / Cilt altında biriken toksinlerin arınmasına yönelik bakımdır. Nefes almayan, rengi donuklaşmış, cansız gözüken ciltlere tavsiye edilir. Özellikle sigara kullanan kişilerin mutlaka ihtiyacı olan bakımdır. Çok kısa sürede cilt altında biriken toksinleri kusturarak cildin nefes almasına imkan sağlar. Cilt rengi normale döner. Kür olarak uygulandığında kalıcı bir duruluk elde edilir.

RF Radyo Frekans cihazı ile doku toparlayıcı bakım / 30 dk / Teknolojinin yardım ettiği bir gençleşme bakımıdır. Cilt temizlenir ve Enzim peeling uygulanır. Anti aging maske ve cilt masajı ile cilt hazırlanır. Cihazın probları, Radyo dalgalarını cilde gönderir. Bu dalgalar gerek kan dolaşımını hızlandırır gerekse kasları stimüle eder. Cilt altında yüksek ısı oluşur. Bu ısı bağ dokusu hücreleri olan fibroblastları uyararak kolajen sentezini tetikler. Mutlaka kür halinde uygulanmalıdır. 6 seansın sonunda ciltte kalıcı bir tokluk elde edilir.

Mikro Mezo Lifting / 60 dk / Bir genleştirici bakım olan Derma Roler uygulamasıdır. Cilt temizlendikten sonra,özel aparat ile ciltte kanallar açılır, maksat verilecek aktif maddelerin cilt altına inmelerine yardımcı olmak. Kanallar açıldıktan sonra yoğun Hiyalüronik asit içeren serum ile cilt nemi optimuma yükseltilir.

Servetim Skincare House’un sunduğu tüm hizmetler için lütfen HİZMETLERİMİZ sayfasını ziyaret ediniz.

Bugüne kadar yaptıklarımız için ise BİZ NELER YAPTIK sayfasını ziyaret ediniz.

Adresimiz:

Yenimahalle Nişangah caddesi 54 Anadolu Hisarı Beykoz İstanbul
Telefon: 0532 421 01 42