Cilt bakımı için kullanılan PHY-MONG-SHE Kore’de üretilmektedir. Markanın sembolü turkuaz renginde bir ağaç ve bej bir fon. Bu renklerin ve nesnenin her birinin anlamları var.

Turkuaz rüya rengini simgeler, Feng Shui de bu renk gök ve sudur, bej ise cildin rengini simgeler ve Feng Shui’de insan, toprak ve ağaçtır. Dolayısıyla bu renklerin birleşimi gök yüzünde doğa ile beraber yaşayan her şeyi kapsar.

Ağaç sembolü köklerini toprağa vermiş, tüm yaşam için element ihtiyaçlarını topraktan alan ve dalları ile göklere uzanarak oksijen ve güneş enerjisini havadan alan bir semboldür.

Ürünün felsefesi doğa ile beraber yaşayan bir marka olmaktır. Doğanın insanlara verdiği faydalar gibi bu ürünler güzelliğinizi sağlıklı bir şekilde koruyacaktır.

 


PHY-MONG-SHE UYGULAMALARI

Water Blossom Hydra Balance / 60 dk / Bağışıklığı geri kazandıran yoğun nem bakımıdır. Kuru, hassas cildi normal nem durumuna kavuşturur. Güçlü nem takviye programı ve aromatik mumya terapisinin kombinasyonu ile cildin bağışıklık sistemini güçlendirir. Serinletici ve derin hijyen kokuları ile bedeni rahatlatır ve iyi hissettirir. Uygulamadan sonra kişi cildinin derinlemesine nemlendiğini ve serinlediğini hisseder.

Corset Repairing – Pore Clean Tightening / 60 dk / Yağlı, problemli, geniş gözenekli ve yağ üretimi fazla olan ciltler için ideal bir bakımdır. Gözenekleri sıkılaştıran tamir edici korse bakımıdır. Yoğun içeriği sayesinde aşırı sebum üretiminden kaynaklanan sorunları azaltır. Akdeniz çamuru ile Tea Tree oil aroması kombinasyonu sayesinde cildi tahriş etmeden dengeler. Gözeneklerin genişlemesini önleyerek cilt elastikiyetini kazandırır.

White Toning Clearance / 60 dk / Beyazlatıcı v cilt tonu açıcı bakım. Cildin ışıltısını artırır ve cildin kendini yenileme kabiliyetini güçlendirir. Melanin üremesini önler. Bu program pigmentasyona (lekelenmeye) sebep olan ana etkenleri azaltıp yok etmeye yönelik güçlü bir bakımdır. İçeriğindeki orijinal beyaz çiçek kompleksi sayesinde cildin renk tonunu açar ve aydınlatır.

Age Shield Revitalize – Enriched / 60 dk /Kırışıklık açıcı ve toparlayıcı cilt bakımıdır. Yoğun besleyici takviyeleri ile cildin yenilenmesine yardımcı olur. Roseth tatlı gül aroması ve yüksek nemlendirici kar maskesi ile yorgun ve gevşemiş ciltlere canlılık verir. Tatlı gül aroması zihin ve bedenin kendini iyi hissetmesine de yardımcı olur.


PHY-MONG-SHE ÖZEL KÜRLER

GREEN X PEEL PROFESYONEL KİMYASAL PEELİNG / 90 dk / AHA ve BHA lar ile , cildin ölü deri tabakasının kolaylıkla ve güvenli olarak temizlenmesini sağlayarak ,yenilenmiş taze cilt dokusunun yüzeye çıkmasını sağlar. Daha yumuşak , daha dinamik , daha sağlam cilt oluşumuna yardımcı olur. Efektif etkisi tek seansta görülebilen , en hızlı ve en güvenli kimyasal peeling metodudur.

28 DAKİKADA GENÇLEŞTİRME BAKIMI / 60 dk / Bademden ekstre edilen doğal peptid içeren bu maske cildin elastikiyetini artırır ve hızı bir kaldırma sağlar.

İçerikler: Polilift, Bio-EDS, KolajenDoğal peptid ekstreleri, Yulaf proteini, Kolajen içeren özel elastikiyet arttırıcı lifting maskesi ile birlikte uygulanan Konnektif doku masajı sayesinde cildi toksinlerinden arındırır. Lifting etkisi yaratır. Aydınlanmış ve dinlenmiş görünümüne 28 dakikada kavuşturur.

SWANIPEEL – CİLT YENİLEME PEELİNG PROGRAMI / 90 dk / Dokuz farklı çeşit doğal bitki ekstresi ile kombine edilmiş, cildin yenilenmesine yardımcı, doğal profesyonel peeling sistemi. Temiz denizlerde yaşayan, süngerlerden elde edilen mikro iğnelerle sağlıklı cilt yenilenmesi sağlar. Mayalanmış içeriği ile cildin enerjisini arttırır. Olgun cildi yeniler. Kırışıklıkları azaltır. Leke ve pigmentasyonda, genişlemiş gözeneklerde, kalınlaşmış ciltlerde, akne izlerinde azalmaya yardımcı olur ve  cildin yeniden yapılanmasını sağlar.

PLATINUM TOUCH PEEL / 90 dk / Çeşitli meyvelerden elde edilen AHA’lar ve Beyaz Söğüt ağacının kabuklarından elde edilen BHA’ların sinerjisinin gücü bu uygulamada rol oynar. Platinum Touch peel yumuşak soyucu gençleştirici bakımdır. Uygulandığı andan itibaren ciltte fark yaratır. Derin soymaz ama cilde anında ışıltı kazandırır. Ani güzelleşme gerektiğinde, düğün, fotoğraf çekimi, özel bir randevu öncesinde uygulanması tavsiye edilir.

PHY MONG SHE ÜRÜNLERİNDE YERİ OLMAYAN MADDELER: PARABEN / FENOKSİETANOL / YAPAY RENKLENDİRİCİLER / YAPAY PARFÜMLER / MİNERAL YAĞ / BENZOFENON / TEA TRİETANOLAMİN

Bu maddelerin cilde olası zarar verebildiği bildirildiğinden itibaren, PhyMongShe bu maddeleri ürünlerinden çıkartmıştır. Dolayısıyla ürünler “0” risk ile daha güvenilir bir şekilde ciltlere tatbik edilecektir.

Phy Mong She, diyor ki bizim ürünlerimizi çocuklarınıza rahatlıkla kullanabilirsiniz, çünkü zararlı hiç bir madde yoktur ve doğa ile dost ürünlerdir.

Servetim Skincare House’un sunduğu tüm hizmetler için lütfen HİZMETLERİMİZ sayfasını ziyaret ediniz.

Bugüne kadar yaptıklarımız için ise BİZ NELER YAPTIK sayfasını ziyaret ediniz.

Adresimiz:

Yenimahalle Nişangah caddesi 54 Anadolu Hisarı Beykoz İstanbul
Telefon: 0532 421 01 42